Evde Çağrı Merkezi İşi Nasıl Yapılır?

Firmaları maliyet açısından rahatlatan eve fason iş verme kervanına, evde çağrı merkezi işi ile bir çok telefon operatörleri ve kablolu TV firmaları da katıldı. Dilerseniz sizde evinizde ve hatta dilediğiniz her yerden evde çağrı merkezi işini yaparak para kazanabilirsiniz.

Evde Çağrı Merkezi İşi Nasıl Yapılır?

Yukarıda belirttiğim gibi bir çok telefon operatörü ve kablolu TV işi yapan firmalar, müşteri sorunlarını çözmek ve ürünlerini pazarlamak için genel olarak evlerinde çalışmak isteyen kadınları tercih ediyorlar. Bunun için zaman zaman ilan verdikleri gibi direk başvuruları da değerlendirerek personel alımı yapıyorlar.

Evde çağrı merkezi işi için firmaların ilanlarını takip edebileceğiniz gibi dilerseniz direk başvurarak iş talebinde bulunabilirsiniz. Bu iş için firmaların aradığı nitelikler; düzgün bir Türkçe ve minimum hata ile iletişim kurmak, ayrıca akıcı konuşma yeteneği aramaktalar. Diksiyonuna ve Türkçe’sine güvenen herkes bu iş için başvuru yapabilmektedir.

Firma, işi verdiği personeline kullanması için bir telefon ve iletişim kuracağınız kişilerin telefon numaralarını vermektedir. Ayrıca aradığınızda ne gibi bilgiler vereceğinize dair bir bilgilendirme de yapıyorlar. Genel olarak evde çağrı merkezi işinde müşterileri arar ve ürünler hakkında bilgilendirme yaparsınız. Ayrıca problemi olan müşterilerin problemlerini çözmek için arıza kaydı oluşturmanız da istenebilir. Bunun için bilgisayarınızın da yanınızda olmasında fayda var.

Evde Çağrı Merkezi İşi İle Ne Kadar Kazandırır?

Evde çağrı merkezi işi gene olarak aylık ücretlendirme ve prim usulü ile olmaktadır. Yani firma sizin için aylık bir ücret belirler ve bu ücretin dışında satışını sağladığınız ürün oranında da prim verir. Bu şekilde ayda 1500-2500 TL kazanmanız mümkün.

Ayrıca bu işin en güzel yanı sadece evinizde değil, telefonunuzu yanınıza alarak gittiğiniz her yerde yapabiliyor olmanız. Bu sayede özgürlüğünüz kısıtlanmadan, sosyal yaşamınızı aksatmadan ve diğer sorumluluklarınızı ihmal etmeden kolaylıkla işinizi yapabilir ve para kazanabilirsiniz.

Önerilen makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir